Pewne zwycięstwo z Niechcicami

W dniu dzisiejszym, o godz.13 Młodzicy z rocznika 2004 rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem zmierzyliśmy się z drużyną dziewcząt z LKS START Niechcice. Od początku spotkania nasz zespół pokazywał, że bardzo chce wygrać. Na efekty nie trzeba było czekać. Już w drugiej minucie wynik spotkania otworzył Szymek Tarczyński. W 7 minucie prowadziliśmy już 3:0 a strzelcem bramek był Mikołaj Lasota. Do przerwy piłkarki z Niechcic zdołały zdobyć jedną bramkę po uderzeniu z rzutu wolnego. Po przerwie w naszej grze coś się zacięło. Gra stała się chaotyczna, brakowało dokładności i spokoju. Nie oznacza to jednak, że nie stwarzaliśmy sytuacji, zawodziła jednak nasza skuteczność. W drugiej połowie obejrzeliśmy tylko jedną bramkę. Swoje drugie trafienie zaliczył Szymek Tarczyński.

Polonia Piotrków - Start Niechcice 4:1 ( Mikołaj Lasota x2, Szymon Tarczyński)

Skład: Matyjaszczyk Kacper, Rytych Oliwier, Rytych Kordian, Misztela Łukasz, Gliński Jakub, Lasota Mateusz, Lasota Mikołaj, Misztela Andrzej, Tarczyński Szymon, Tuzikiewicz Michał, Górka Adam, Zawiślak Kacper